Çözüm Ortaklığı

Müşterilerimiz için ülkeler aşırı kapılar açabilmek ve böylece güvenli, kısa sürede ve hedefe yönelik olarak işlerin yütülmesi için her alanda gerekli iş ilişkileri ve iş ortaklıklarına sahibiz.

IDEE Projektentwicklungs- und Investitionsgesellschaft mbH (Proje Gelişim ve Yatırım Kuruluşu) 10 yıllık süre zarfında gayrimenkul pazarında itibar kazanmış ve adını duyurmuş olan firmamız, Almanya’daki iş ortağımızdır. IDEE bünyesinde gayrimenkul sektöründeki projelere her safhada güvenilir ve en iyi şekilde hakim olabilecek yetkin çalışanlar barındırmaktadır.

İDESAN inşaat Sanayii Ticaret Taahüt Ltd. Şti. bizim Türkiye’de konumlu, merkezi İstanbul’da olan yurtdışı iş ortağımızdır.iDESAN 20 yılı geçkin bir süredir ağırlıklı olarak ofis yapıları inşaatı ve tadilatı alanından başarılı bir şekilde faaliyet göstermektedir. Aynı şekilde İDESAN , Türkiye’de ihtiyaç duyulan ilişkilere ve tecrübelere, müşterilerimiz ve ticari partnerlerimiz için Türkiye’de her nevi gayrimenkul projesinin güvenli, zamanında, kaliteli ve tabii ki uygun maliyetli olarak gerçekleştirmemizi mümkün kılan yapılara sahiptir.